Görme Engelliler

OKULUMUZ ADINA KURBAN KESİMİ

Haberin devamı için tıklayınız..

Okulumuz Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi, 2016 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) sınavında %57,73 başarı oranı yakaladı. Yakalanan bu başarının ardından okul öğretmenlerinin katkıları ile adak kesildi.

Okulda yapılan programa Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Okul Aile Birliği Başkanı İsmet Kösen ve 2. Başkan Hicabi Zengin, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Yıldız, Okul Müdürü Mehmet Demirel, okul öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.

Programda bir konuşma yapan Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar; "Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisemiz, bu sene Besni´deki en yüksek öğrenci yerleştirme oranını yakalamış çok başarılı bir okulumuzdur. Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesinden ÖSYS´ye giren 97 öğrenciden 56´sı üniversitelere yerleşmiş ve okulumuz %57,73 gibi bir başarı oranı yakalamıştır ve buda bizi fazlasıyla sevindirmiştir. Bu yıl mezun olan öğrenciler arasında bu şekildedir. Ama okulun genel anlamda da öğrenci yerleştirmede oranı yüksektir. Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesinin hem yaz, hem de kış kurslar ve etkinlikler bizi fazlasıyla memnun etti. Daha fazla başarıların da geleceğinden en ufak bir şüphemiz yoktur.

Bu başarıdan dolayı öncelikle Okul Müdürü Mehmet Demirel´i ve tüm ekibini yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Yazar´ın konuşmasının ardından okul öğretmenlerinin katkıları ile alınan adak, kesildi. Ayrıca okul tarafından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

 


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi